YAZ KARMA SERGİSİ // 4 TEMMUZ – 22 EYLÜL 2013 // ART350

YAZ KARMA SERGİSİ
4 TEMMUZ – 22 EYLÜL 2013
ART350
Her gün Saat 11:00 – 19:00
Tel.: 90 216 369 80 50
Bağdat Caddesi No:350
34738 Erenköy, İstanbul 
Açılış: Saat 19.00 – 21.00 Perşembe, 4 Temmuz 2013 

ART350 yaz karma sergisini, Ahad Saadi, Armando Rabadan, Arzu Başaran, Brigitte Spiegeler, Ruth Biller, Ekin Koç ve Gazi Sansoy’un eserlerini kapsayan sergiyle sanat severlerle buluşturuyor. 


Sergide sanatçıların hayal, yolculuk, anı, yenilenme, kimlik gibi konulara ve tüm bu konuların peşinden sürüklediği zaman, bellek, umut ve umutsuzluğa dair işleri var. Çalışmaların her biri birbirine yakın olduğu gibi bir o kadar da uzak. 
Hafızaları yoklayacak, anılar üzerinden birtakım hisler uyandıracak ve umuda dair düşündürecek; insana dair bir sergi. Sanatçıların içsel dünyalarına eğilen sergi resim ve fotoğrafın farklı tekniklerin den oluşmaktadır. 
Günümüz toplumunda giderek önemini yitiriyormuş gibi görünen içsel değerleri, ilişkileri, aile, aitlik gibi kavramları sorgulamaktadır. Her bir eser benzersiz bir kişiliğe sahiptir. İran, Bizans, Rönesans sanatı çağdaş ve kimlik arayışı içinde olan sanat ile bu sergide buluşuyor. Farklı alanlardan, ülkelerden ve kuşaklardan sanatçıların güncel sanat çalışmaları ART350’de bir araya geliyor. 
Saygılarımızla,
Anna LAUDEL, Ferhat YETER & Binnaz Gül YETER 
ART350 is going to open the summer group exhibition with their represented artists. The exhibition which includes Ahad Saadi, Armando Rabadan, Arzu Başaran, Brigitte Spiegeler, Ruth Biller, Ekin Koç and Gazi Sansoy’s works is open till the summer ends. 
The themes are about dreams, journays, moments, regeneration and identity which are connected to time,memories, hope and despair. Each work is far as far to the other and at the main time close to each other. 
Some of the memories evoke feelings and hope which look over our mind. The exhibition is based on paintings and photographs composed of different techniques and focuses on the artists’inner world. 
The works are questioning the loss in today’s society where the family stays, relationships, their belongings and inner feelings. Each work has a unique personality. Iranian, Byzantine, Renaissance art mets contemporary art. Artists with different backgrounds from different generations and countries coming togehter in ART350. 
Yours sincerely,
Anna LAUDEL, Ferhat YETER & Binnaz Gül YETER 
Opening
Time 7pm – 9pm
Thursday, July 4 2013